Şartlar ve Koşullar ("Koşullar")

Son güncelleme tarihi: 25 Haziran 2017

Lütfen, metugpa'nın ("biz" veya "bizim") işlettiği metugpa.com web sitesini ("Hizmet") kullanmadan önce bu Şartlar ve Koşulları ("Şartlar", "Şartlar ve Koşullar") dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve Hizmet kullanımınız, bu Şartları kabul ve kabul etmeniz şartına bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlar'a bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüyle aynı fikirde değilseniz, Hizmet'e erişemezsiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, metugpa'ya ait olmayan veya kontrol edilmeyen üncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

metugpa'nın herhangi bir üçüncü şahıs web sitesinin veya hizmetin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur ve sorumluluk kabul etmez. metugpa'nın, doğrudan veya dolaylı olarak bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımında veya bunlara güvenmekten kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkmış herhangi bir hasar veya kayıp veya zarardan sorumlu olmadığını veya kabul etmiş sayılırsınız.

Sonlandırma

Şartları ihlal ederseniz, herhangi bir nedenle, önceden bildirim veya sorumluluk olmaksızın, Hizmete erişimi derhal sona erdirebilir veya askıya alabiliriz.

Şartlarının tüm hükümleri; fesihten sonra da geçerliliğini kaybetmez, fesihten sonra da geçerlidir, bununla sınırlı olmaksızın sahiplik hükümleri, garanti feragatnameleri, sorumlulukların tazminat ve sınırlamaları da dahildir.

Yönetim Yasası

Bu Hükümler, hukukun çatışması hükümlerine bakılmaksızın Türkiye'nin yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hak veya hükmünü yerine getirmediğimiz takdirde, bu hakların feragat edildiği kabul edilmez. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olarak tutulması durumunda, Şartların kalan hükümleri yürürlükte kalır. Bu Şartlar, Hizmetimiz ile ilgili olarak tarafımızdan yapılan tüm sözleşmeyi teşkil eder ve aramızda aramızdaki olabilecek önceden yapılmış tüm sözleşmeleri geçersiz kılar ve değiştirir.

Değişiklikler

Bu Şartları istediğimiz zaman değiştirme veya değiştirme hakkını, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir değişiklik önemli ise, yeni şartların uygulanmasından önce en az 30 gün önceden haber vermeye çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin teşkil ettiğini kendi takdirimize bağlı olarak belirleyeceğiz.

Bize ulaşın

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.